تجهیزات فیلمبرداری گروه تلویزیونی «شوق زندگی» به سرقت رفت

به نقل از روابط عمومی برنامه «شوق زندگی»، گروه سازنده بخش خنیاگری این برنامه که به معرفی موسیقی نواحی و قومیت های مختلف کشور  اختصاص دارد، در یکی از روستاهای اطراف شهرستان هشتگرد در حال ضبط یکی از برنامه‌ها بود که تعدادی از لوازم و تجهیزات نورپردازی خود را از دست داد.

 

جمشید رئوفی، کارگردان بخش خنیاگری برنامه «شوق زندگی» در این باره گفت: چند روز پیش در یکی از روستاهای شهرستان هشتگرد مشغول ضبط برنامه بودیم که متوجه شدیم متاسفانه تعدادی از وسایل نورپردازی، سه پایه و سیم‌های مسی به سرقت رفته است. با اطلاع از موضوع بلافاصله پلیس را در جریان گذاشتیم؛ اما با توجه به وضع پرونده، به نظر می‌رسد تلاش‌های ما برای بازگرداندن وسایل به نتیجه نخواهد رسید.

 

 وی ادامه داد: با توجه به قیمت بالای لوازم به سرقت رفته از جمله سیم‌های مسی که به حدود 3 میلیون تومان می‌رسد، به نظر می‌رسد این اشیا بدون توجه به کارایی فنی آنها و تنها به دلیل قیمت فلزشان به سرقت رفته‌اند.

 

رئوفی درباره وقفه ایجاد شده در تولید برنامه به دلیل اتفاق پیش آمده گفت: متاسفانه به دلیل مشکلی که ایجاد شد، در ادامه کار گروه وقفه‌ای دو، سه روزه ایجاد شد؛ اما با تهیه مجدد لوازم به سرقت رفته، ضبط برنامه مجدداً آغاز شده است و فعالیت گروه ادامه دارد.

 

برنامه «شوق زندگی» به تهیه‌کنندگی عباس عبدالعلی‌زاده و کارگردانی علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده از شبکه استانی البرز روی آنتن می‌رود.

 

در بخش خنیاگری این برنامه، هر شب یکی از آوازخوانان مطرح موسیقی محلی، با همراهی ساز محلی یک منطقه از کشور پهناورمان به خنیاگری می‌‌پردازد.

/ 0 نظر / 6 بازدید