استیو مک کوئین از مخالفت هادر ساخت «۱۲ سال بردگی» گفت

کارگردان «۱۲ سال بردگی» گفت: اهدای جایزه اسکار به این فیلم بسیار دور از انتظارم بود چرا که خیلی از مردم و به ویژه اهالی سینما دوست ندارند فیلم‌هایی اینچنینی از حقایق زندگی گذشته ساخته شود.

استیو مک کوئین کارگردان «۱۲ سال بردگی» در گفت و گو با هالیوودریپورتر اعلام کرد که در هنگام ساخت «۱۲ سال بردگی» مشکلات زیادی داشته است چرا که سنگهای زیادی بر سر راهش بوده که برداشتن آنها انرژی زیادی را از وی گرفته است.

وی افزود: اغلب مردم دوست دارند چشمانشان را بر حقایق و گذشته ببندند و جای تماشای چنین فیلم هایی به تماشای داستان های پریان و عاشقانه بنشینند. انها نمی خواهند اشتباهات نسل های گذشته خود را به یاد آورده و قبول کنند.

مک کوئین ادامه داد: من نخواستم به ارتباط بین برده و برده دار در این فیلم اشاره کنم آنطور که برخی از منتقدان نوشته اند. فقط می خواستم بخش مهم و فراموش شده ای از تاریخ جهان را به آنها یادآوری کنم.

 

منبع: سینماپرس

 

 

/ 1 نظر / 36 بازدید
اندرويد

سلام دوست عزيز تبريک ميگم وبلاگ خيلي قشنگي داري شما گوشي و يا تبلتي که آندرويد باشه داريد ؟ اگر جوابتون بله است يک سايت جامع براي برنامه ها و بازي هاي آندرويد راه اندازي شده بهترين و جديدترين بازي ها هم پسرانه هم هم دخترانه داخل سايت گنجانده شده اند http://www.androget.com اگر از سايت خوشتون اومد خوشحال ميشم ما رو هم داخل بخش دوستانتون لينک کنيد تا عضو کوچکي از دوستان شما باشيم