توضیح سازندگان «نهنگ عنبر» به سایت های اصولگرا

رجانیوز دو روز قبل نوشت که «نهنگ عنبر» به نوعی «عصبانی نیستم2» است و وزیر ارشاد هنگام بازدید از پشت صحنه این فیلم سینمایی از شنیدن دیالوگ های فیلم از زبان بازیگران عصبانی شده است! چندی قبل خبرگزاری فارس هم از این فیلم انتقاد کرده بود. حالا بخوانید پاسخ سازندگان «نهنگ عنبر» را به انتقادات اخیر: در اطلاعیه گروه سازنده «نهنگ عنبر» آمده است: خبرهایی که مبنی بر عصبانیت علی جنتی وزیر ارشاد هنگام حضور در پشتصحنه «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم منتشر شده و صحبت هایی که به نقل از وی در مورد این فیلم در برخی خبرها آمده کذب و به دور از واقعیت است.
همانطور که تاکنون گروه سازنده «نهنگ عنبر» با خبرگزاری ها و روزنامه های معتبر کشور در تماس بوده اند از این بعد هم این روند تا اکران ادامه خواهد داشت. لذا تاکید می کنیم جلسه بازدید وزیر محترم ارشاد از پشت صحنه «نهنگ عنبر» هیچ حاشیه خبری نداشته است.
مراحل فنی «نهنگ عنبر» در حال انجام است و پس از نهایی شدن برای صدور پروانه نمایش به ارشاد سپرده می شود. همچنین هرگونه قضاوت و پیش داوری درباره فیلمی که هنوز مراحل فنی آن به پایان نرسیده است خلاف اخلاق حرفه ای می دانیم.

بانی فیلم

 

/ 2 نظر / 31 بازدید
شادي

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستام سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو تو اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي توي آمار بالاست.

امیرزارعی

سلام من ازبعضی نقدهایتان کپی می کنم اگر راضی نبودین بهم خبربدین09141097369