رایان گاسلینگ در جمع بازیگران «جنگ‌های ستاره‌ای» جدید

کمپانی والت دیزنی و شرکت لوکاس فیلمز این روزها در جست و جوی بازیگران جوان تازه‌ای برای این فیلم پر سر و صدای خود هستند.

پیش‌بینی می‌شود کلید فیلم‌برداری هفتمین قسمت این مجموعه فیلم اکشن و فانتزی ماجراجویانه اوایل سال جدید میلادی زده شود.

گفته شده است تمام بخش‌های زنده فیلم (که احتیاج به جلوه‌های ویژه کامپیوتری ندارد) در استودیوی قدیمی پاین وود شهر لندن فیلم‌برداری خواهد شد.

قصه فیلم‌نامه قسمت هفتم فیلم اعلام نشده، ولی گفته می‌شود ماجراهای آن پس از پایان قصه «جنگ‌های ستاره‌ای: اپیزود پنجم- بازگشت  جدای» اتفاق می‌افتد.

یکی از منابع نزدیک به تهیه‌کنندگان فیلم به رسانه‌های گروهی گفته است قصه قسمت تازه آن چند کاراکتر تازه را به تماشاگران معرفی خواهد کرد.

نقش یکی از این کاراکترها را رایان گاسلینگ بازی خواهد کرد و شنیده می‌شود نقش وی اهمیت بسیار زیادی در قصه فیلم خواهد داشت و برابر با نقشی است که هریسون فورد در فیلم بازی خواهد کرد.

اما این منبع حاضر به ارائه توضیحات بیشتری درباره نوع کاراکتر رایان گاسلینگ و نقشی که در فیلم بازی خواهد کرد، نشده است.

در عین حال، این ادعا نیز مطرح شده که این بازیگر در قصه قسمت تازه «جنگ‌های ستاره‌ای» در نقش پسر کاراکتر لوک اسکای واکر بازی خواهد داشت.

اما مسئولان دو کمپانی والت دیزنی و شرکت لوکاس فیلمز در رابطه با این خبر سکوت اختیار کرده و حاضر به نماینده یا تکذیب آن نشده‌اند.

شایعات مختلف حکایت از آن می کند که قصه قسمت تازه این مجموعه فیلم، سی‌سال پس از پاین قصه «بازگشت جدای» رخ می‌دهد.

شرکت لوکاس فیلمز هفته قبل شایعه برکناری جی‌جی آبرامز از کارگردانی فیلم را رد کرد. هریسون فورد، مارک هامیل، کری فیشر، آنتونی دانیلز و بیلی دی ویلیامز هم در این فیلم بازی دارند.

رایان گاسلینگ قبل از این در فیلم های «رانندگی» ، «دسته‌گنگسترها» و «فقط خدا می بخشد» بازی کرده است.

/ 0 نظر / 6 بازدید