پخش سریال دولت مخفی از پنجمین روز پاییز


شبکه دوم سیما از پنجشنبه شب گذشته پخش آنونس های سریال جدید خود با عنوان «دولت مخفی» را آغاز کرده و قرار است این مجموعه از پنجم مهرماه هر شب شنبه تا پنج شنبه ساعت 30/21 روی آنتن رود. پخش این سریال به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد. طبق آنچه در آنونس آمده کارگردانی فاز اول به عهده عبدالحسن برزیده و فاز دوم به عهده راما قویدل است. البته پس از توقف های مداوم تولید این سریال با نارضایتی کنار کشید و سازندگان ناگزیر شدند راما قویدل را جایگزین او کنند. این سریال اسفند سال 90 به کارگردانی برزیده کلید خورد و دو سال بعد با توقف چندماهه تولید، قویدل به جای او تصویربرداری را به پایان برد. بخش های عمده ای از این سریال در رامسر، شهرک دفاع مقدس و... جلوی دوربین رفت.
«دولت مخفی»، پژمان بازغی، کاوه خداشناس،‌ لاله اسکندری، سام درخشانی،‌ مهتاج نجومی، ابراهیم برزیده، مریم سلطانی، محمد حاتمی، امیر آتشانی، مریم بوبانی، سیاوش گرجستانی، محمدرضا رهبری، هادی قمیشی، کریم خودسیانی و... بازی داشته‌اند.
فیلمنامه این سریال را رحمان سیفی آزاد و داریوش ربیعی نوشته‌اند. قصه سریال در سال‌های 60 و 70 می‌گذرد و به وقایع جنگ تحمیلی و تبعات آن می‌پردازد. بازغی در این سریال نقش جوانی جنوبی به نام سعید را دارد و لاله اسکندری نقش پروانه همسر او را بازی می‌کند. این دو قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند، اما هر بار وقوع اتفاقی مانع از وصلتشان می‌شود. سعید در جریان جنگ، پدر خود را از دست داده و برای نجات جان سایر اعضای خانواده‌اش، آنان را به شمال می‌آورد و... .
تهیه‌کنندگی این سریال را حمید آخوندی و علیرضا جلالی در 29 قسمت برای پخش از شبکه دوم سیما به عهده داشته اند

بانی فیلم

 

/ 0 نظر / 26 بازدید