در برنامه تلویزیونی هفت عنوان شد

به نقل از روابط عمومی هفت، در ابتدای برنامه محمود گبرلو سردبیر و مجری هفت با اشاره به علاقه و اشتیاق مردم برای فیلم دیدن گفت: باید به این علاقه و اشتیاق احترام گذاشت. در طول ماه مبارک رمضان مردم نشان دادند که به سینما علاقمند هستند اما نبود فیلم خوب و سرگرم کننده باعث شده که بیش از پیش افسوس بخوریم که چرا رابطه مخاطب و سینماگر تا این اندازه گسسته شده است.

 

وی ادامه داد: فیلم های ایرانی قادرهستند با مخاطبان جهانی ارتباط مناسبی برقرار کنند اما هنوز در مدیریت هدف گذاری و برنامه ریزی اشکالات زیادی برای رخ نمایی وجود دارد. فیلمسازان ما توانستند قدرت ارتباط با مخاطب خارجی را به اثبات برسانند اما به عنوان نمونه  درمورد موضوعاتی چون روز قدس هنوز بستر لازم برای تولید مشترک و روزآمد جهانی فراهم نشده است. با تحلیل، نقد و ارزیابی گذشته باید به استقبال آینده برویم و کاری کنیم که میدان دید گسترده تری روبروی سینماگران قرار گیرد.

 

نظرسنجی برنامه به طرح این سوال اختصاص داشت که کدام فیلم در اکران عید فطر پرمخاطب تر خواهد بود که در پایان برنامه از میان فیلم های «هیس! دخترها فریاد نمی زندد»، «دهلیز»، «جا ب جا»، «هیچ کجا هیچ کس» و «فرزند چهارم» فیلم سینمایی«هیس! دخترها فریاد نمی زنند» به کارگردانی پوران درخشنده بیشترین رایرا بدست آورد.

/ 0 نظر / 6 بازدید