عطاران به ترکیه رفت، «نهنگ عنبر» یک هفته خوابید!

در حالیکه حدود یک هفته دیگر تا پایان فیلمبرداری این فیلم باقی مانده تولید آن به دلیل سفر رضا عطاران متوقف شده است. از آنجا که عطاران بازیگر اصلی «نهنگ عنبر» است،  گروه سامان مقدم نمی توانند بدون حضور او فیلمبرداری را ادامه دهند. به همین دلیل تصمیم گرفتند تا بازگشت عطاران فیلمبرداری را متوقف کنند.
عطاران دو روز قبل برای داوری جشنواره مالاتی به ترکیه رفت. فستیوالی که تا 27 نوامبر ( 6 آذر ماه) ادامه دارد و این بازیگر با حضور در این جشنواره برای اولین بار به عنوان داور در یک فستیوال خارجی شرکت می ‌کند.
طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «نهنگ عنبر» از 8 آذر ماه ادامه پیدا خواهد کرد. این فیلم بر اساس فیلمنامه ای از مانی باغبانی و مونا زاهد است و باز نویسی نهایی آن توسط سامان مقدم انجام شده است.
«نهنگ عنبر» داستان ارژنگ صنوبر (رضا عطاران) شخصیتی چهل ساله است که همراهش می‌شویم تا تجربه‌های متفاوت و پیچیده‌اش از عشق و مصائبی که در زندگی دچارش می‌شود را برایمان بازگو کند.
به غیر از رضا عطاران در این فیلم، مهناز افشار، ویشکا آسایش، امیر حسین رستمی، نادر سلیمانی، رضا ناجی، امید روحانی و حسین سلیمانی در این فیلم بازی می کنند. هانیه توسلی نیز در این فیلم حضوری افتخاری خواهد داشت. سامان مقدم خود تهیه کنندگی فیلمش را بر عهده دارد که برای نمایش در جشنواره فجر آماده می شود.
 


بانی فیلم

 

/ 1 نظر / 35 بازدید
سوالات کنکور 93

در سايت ما مي توانيد سوالات کنکور همه سالهاي، تمامي مقاطع ( دکتري ، کارشناسي ارشد ، سراسري ، کارداني به کارشناسي و کارداني )، در تمامي رشته ها را به همراه پاسخنامه ( جواب ) به صورت رايگان دانلود نماييد خوشحال ميشم به ما سر بزنيد http://www.kandoocn.com/index.php?newsid=20752