جدیدترین خبرها از سریل ستایش 2

نرگس محمدی در این زمینه به خبرنگار مهر گفت: این روزها در شمال کشور در لوکیشن سریال "ستایش" مشغول بازی در سری دوم این سریال در نقش ستایش هستم اما نمی‌توانم اطلاعات بیشتری از سریال و نقشم ارائه کنم.

به گزارش مهر، همانقدر که ساخت سری اول این سریال و انتخاب بازیگرانش خبرساز شد و ابتدا قرار بود زنده‌یاد ایرج قادری "ستایش" را بسازد و شیلا خداداد نقش اول کارش باشد، سری دوم به کارگردانی سعید سلطانی نیز به حاشیه‌هایی مبتلا شد. مریلا زارعی، ماه‌چهره خلیلی از جمله گزینه‌هایی بودند که به عنوان ایفاگر نقش ستایش مطرح می‌شدند.

اما مدت‌ها نام لعیا زنگنه به عنوان بازیگر سری دوم سریال "ستایش" و ایفاگر میانسالی این شخصیت بر سر زبان‌ها بود و آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال اعلام کرده بود پس از رایزنی با بازیگران مختلفی او را برای بازی در این نقش انتخاب کرده‌اند، اما در نهایت این اتفاق هم رخ نداد.

 

جدا شدن زنگنه از "ستایش" به دلیل همزمانی تولید آن با سریال "مادرانه" به کارگردانی جواد افشار برای پخش در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما، اعلام شده بود.

مهدی سلوکی و نازلی رجب‌پور بازیگرانی هستند که دوران جوانی، کودکان سریال "ستایش 1" را ایفا می‌کنند و داستان سری دوم به 20 سال پس از زمان سری اول مربوط می‌شود که ستایش همچنان از دست حشمت فردوس پدر همسر درگذشته‌اش فراری است و با نام ثنا بانو رودباری با دو فرزندش زندگی می‌کند.

پخش سری اول "ستایش" با حضور بازیگرانی چون داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، مهدی پاکدل، سیما تیرانداز، نرگس محمدی، شیوا خنیاگر، شایسته تهرانی و... از آذر 89 آغاز شد و تا آبان 90 ادامه داشت.

35 درصد از تصویربرداری این سریال نوشته سعید مطلبی برای پخش از شبکه سوم سیما انجام شده‌است.

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 16 بازدید