سید جواد هاشمی به «مجله تئاتر» می آید

 برنامه«مجله تئاتر»در ادامه بررسی و تحلیل تئاترهای دینی، امشب (چهارشنبه14آبان) ساعت 23:20، میزبان سید جواد هاشمی" بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما" است.

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار، این برنامه تخصصی ضمن بررسی تئاتر های دینی، نمایش«هفت پرده»را نیز با حضور کارگردان این اثر میکائیل شهرستانی نقد و بررسی خواهد کرد.

 "هفت پرده" شامل 7 تابلو مجزا و کاملا متفاوت از آثار اکبر رادی است که شامل«روزنه آبی، لبخند باشکوه آقای گیل، آهسته با گل سرخ، ملودی شهر بارانی، شب، روی سنگ فرش خیس، مرگ در پاییز  و منجی در صبح نمناک» است.

 از بازیگران این نمایش می توان به اسماعیل بختیاری، مهدی صباغی، اسماعیل پور رضا، فرزین محدث، کوروش سلیمانی و شمسی صادقی اشاره کرد.فیلم سینمایی «دوست» در شبکه چهار

شبکه چهار سیما، برای آخرین روز هفته فیلم سینمایی«دوست» را روی آنتن می برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار، سینمایی "دوست" که محصول مشترک کانادا و امریکا در سال 2011 است، توسط مارتین دونووا کارگردانی شد تا در آن هنرنمایی دیوید مورس را  در ژانر حادثه ای بیننده باشیم. این سینمایی روز جمعه 16 آبان ساعت 12:30 تماشایی است.

در خلاصه داستان این سینمایی آمده است: یکی از همسایه های دوران کودکی روبرت به منزل او می آید و درباره موضوعات مهمی مخصوصا جنگ ویتنام حرف می زنند. روبرت جنگ ویتنام را بیهوده می داند و معتقد است در این جنگ آمریکا هیچ کاری جز قتل شهروندان بیگناه ویتنامی نکرده است. اما همسایه که در جنگ ویتنام حضور داشته این جنگ را در راستای وطن پرستی می بیند. اما بعد از ساعتی پلیس خانه روبرت را محاصره می کند و...

بانی فیلم

/ 1 نظر / 30 بازدید